نمایندگی فروش قطعات اصلی ماشین آلات و ژنراتور کاترپیلار

نمایندگی فروش قطعات اصلی ماشین آلات و ژنراتور کاترپیلار نمایندگی قطعات اصلی ماشین آلات و ژنراتور کاترپیلار
شرکت موریس پارکر
کاترپیلار نامی آشنا در صنعت تولید ماشین آلات کشاورزی و تجهیزات سنگین در جهان است. این ابر شرکت آمریکایی با چندین دهه فعالیت در ساخت لوازم و قطعات خودروهای سنگین توانسته است بخش اعظمی از بازار ماشین آلات عمرانی جهان را از آن خود کند.

شرکت کاترپیلار هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در حوزه تجهیزات سنگین کشاورزی، در زمینه طراحی و توسعه توربین های گازی، لوکوموتیوها، موتورهای دیزلی، پمپ های هیدرولیک، کشتی و قایق، کامیون، بیل مکانیکی و... نیز فعالیت قابل توجهی دارد.

آشنایی با شرکت کاترپیلار و موسس آن
این شرکت برای نخستین بار در سال 1925 میلادی کار خود را با تولید اولین تراکتور آغاز کرد. موسس این شرکت فردی به نام بنجامین هولت بود که به عنوان اولین مخترخ تراکتورهای زنجیری نیز در جهان شناخته می شود.

پس از اتمام جنگ جهانی دوم و حمایت همه جانبه شرکت آمریکایی کاترپیلار، توسعه و گسترش این صنعت برای انجام پروژه های عمرانی آغاز گردید. در سال 2018 میلادی؛ ابرشرکت کاترپیلار به لحاظ درآمدزایی در فهرست بهترین کمپانی های ایالات متحده قرار گرفت. همچنین؛ این مرکز در بین 500 شرکت بزرگ جهان جایگاه 238 را به خود اختصاص داد.

امروزه؛ بیش از نیمی از تولیدات این شرکت به خارج از ایالات متحده آمریکا صادر می گردد. در ادامه این مطلب؛ به معرفی شرکت کاترپیلار و نمایندگی فروش لوازم یدکی کاترپیلار خواهیم پرداخت.

معرفی شرکت کاترپیلار
همانطور که در ابتدا نیز ذکر شد؛ کاترپیلار یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودروهای سنگین عمرانی و ماشین آلات کشاورزی در جهان است. Caterpillar یا به اختصار شرکت CAT، علاوه بر تولید و ساخت انواع لوازم یدکی و قطعات ماشین آلات، خدمات گسترده ای را در زمینه طراحی، فروش و بازاریابی به مشتریان خود ارائه می کند.

بالغ بر 300 محصول مختلف شامل قطعات و لوازم یدکی کاترپیلار در تمامی کشورهای جهان به فروش می رسد. خرید لوازم یدکی کاترپیلار از اصلی ترین اهداف منابع مختلف ساخت و ساز است. می توان از طریق نمایندگی فروش لوازم یدکی کاترپیلار در سراسر جهان، جهت خرید ابزارآلات این کمپانی اقدام نمود.

در حال حاضر؛ بخش اعظمی از پروژه های مربوط به راه سازی و ساخت راه آهن آمریکای شمالی، توسط ماشین آلات کاترپیلار انجام می شود. این شرکت با ظرفیت بالای تولید سالانه؛ قادر است بیش از 180 هزار تجهیزات سنگین را تولید کرده و توسط نمایندگی فروش لوازم یدکی کاترپیلار در سراسر نقاط جهان به فروش برساند.

تاریخچه شرکت کاترپیلار
تاریخچه شروع فعالیت مخترع این شرکت یعنی بنجامین هولت، به اوایل دهه 1900 میلادی باز می گردد. در پی مشکلات استفاده از تراکتورهای بخار در مزارع کالیفرنیا، ایده استفاده از بلوک های چوبی به صورت آزمایشی جهت به حرکت درآوردن ماشین آلات به کارگرفته شد.

پس از گذشت دو دهه؛ در سال 1925 میلادی، دو شرکت هولت و گس ترکشن فعالیت خود را در زمینه تولیدات تراکتور و ماشین آلات کشاورزی پیشرفته آغاز کردند. در این زمان؛ شرکت متعلق به هولت یکی از کمپانی های موفق در استفاده از زنجیرهای کاترپیلار بود.

پس از درآمد زایی موفق دو شرکت، سرانجام کاترپیلار با اعمال تغییرات اندک در ساخت موتورهای دیزلی توانست نمایندگی فروش لوازم یدکی کاترپیلار را در خارج از ایالات متحده آمریکا بنا کند. در اوایل دهه 50 میلادی؛ پس از پایان یافتن جنگ جهانی، استفاده از ماشین آلات و لوازم یدکی کاترپیلار بیش از پیش رونق گرفت.

خرید لوازم یدکی کاترپیلار جهت انجام پروژه های راهسازی، تکمیل سایت بازی های المپیک و استفاده ارتش ایالات متحده از تجهیزات سنگین این شرکت، تنها برخی از نمونه های بارز گسترش این کمپانی در نقاط مختلف جهان است.

در حال حاضر؛ در اغلب کشورهای جهان نمایندگی فروش لوازم یدکی کاترپیلار حضور دارند، که تحت نظر دفتر مرکزی این کمپانی در ایالت ایلی نوی اداره می شوند. در پی توسعه شرکای این کمپانی و خرید لوازم یدکی کاترپیلار از تمامی نقاط جهان، ضمن تولید محصولات با کیفیت بسیار عالی، شرکت خدمات مختلفی را به لحاظ پشتیبانی و بیمه به مشتریان خود ارائه می دهد.

قطعات و لوازم یدکی کاترپیلار
کمپانی کاترپیلار طیف گسترده ای از ماشین آلات کشاورزی و ابزارآلات سنگین صنایع مختلف را شامل می شود. امروزه این کمپانی با ارائه بیش از 300 نوع ماشین آلات و قطعات کشاورزی و عمرانی، در زمره یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این نوع محصولات در جهان شناخته می شود.

برخی از اصلی ترین این محصولات شامل مواردی نظیر؛ بیل های مکانیکی، گریدر، موتورهای دیزلی، لودرهای چرخ لاستیکی، تراکتور کشاورزی، تراکتور زنجیری، دامپتراک و... می باشند. بخش اعظمی از قطعات و لوازم این کمپانی به منظور انجام پروژه های بزرگ عمران شهری از قبیل؛ راهسازی، حمل و نقل، جنگل داری و خاک برداری استفاده می شود. همچنین؛ برخی از قطعات و لوازم کاترپیلار نیز نقش مهمی را در جنگ های جهانی ایفا کردند.

معرفی برخی از قطعات و لوازم کاترپیلار
انواع بیل های مکانیکی کاترپیلار
بیل های مکانیکی به لحاظ ساختار از دو گونه متفاوت چرخ زنجیری و چرخ لاستیکی تشکیل می شوند که هر کدام از آن ها در محیط های متفاوتی از جمله کوهستان، بیابان، راهسازی و... کاربرد بسیار دارند.

بیل مکانیکی چرخ لاستیکی کاترپیلار
یکی از پرکاربردترین ماشین آلات سنگین در بخش راهسازی و ساخت و ساز مسکن شهری است. کارایی این نوع بیل در مقایسه با بیل مکانیکی زنجیری بالاتر بوده و با توجه به قدرت بالای موتور آن، سرعت آن نیز به مراتب بیشتر است. بیل مکانیکی چرخ لاستیکی شرکت کاترپبلار در کلاس های وزنی 13 الی 22 تن به بازار عرضه می شود.

بیل مکانیکی چرخ زنجیری کاترپیلار
این نوع بیل یکی از مناسب ترین ابزارها جهت حفاری، تخریب و بلندکردن اجسام سنگین به شمار می رود. در حال حاضر؛ بیل های مکانیکی چرخ زنجیری شرکت کاترپیلار در کلاس های وزنی 5/1 الی 300 تن عرضه می شود.

انواع دامپتراک کاترپیلار
دامپتراک ها نوعی از کامیون های بزرگ و سنگین هستند که به منظور جابه جایی مواد زائد یا زباله های تولید شده در حین اجرای پروژه و همچنین جابه جایی خاک، سنگ، شن و... استفاده می شوند. دامپتراک کاترپیلار بسته به نوع کارکردشان شامل انواع متعددی هستند.

دامپتراک های شاسی کاترپیلار
دامپتراک های شاسی صلب قادر هستند؛ حدود 36 الی 326 تن بار را در محل پروژه جابه جا کنند.

دامپتراک کمرشکن کاترپیلار
یکی از مهم ترین ابزارآلات راهسازی و استخراج معادن شرکت کاترپیلار محسوب می شود که دارای حداکثر ظرفیت 40 تن بارگیری در محل پروژه می باشد.

دامپتراک تریلرکش کاترپیلار
قدرتی معادل 500 الی 1290 اسب بخار را داراست. لازم به ذکر است که دو نوع دامپتراک شاسی صلب و دامپتراک تریلرکش در نمایندگی های داخل ایران موجود نمی باشند.

انواع ماشین آسفالت تراش کاترپیلار
یکی دیگر از ماشین آلات تولیدی شرکت کاترپیلار، ارائه انواع آسفالت تراش های ماشینی است. این نوع ماشین ها با هدف تراشیدن لایه رویی آسفالت ضخیم استفاده می شوند. عمل تراشیدن آسفالت نیز به وسیله تیغه های نصب شده در بخش زیرین ماشین انجام می شود. ماشین آسفالت تراش بر اساس نوع چرخ، تعداد چرخ ها، نوع تیغه ها و... در دسته بندی های متفاوتی قرار می گیرند. انواع آسفالت تراش ماشینی شرکت کاترپیلار در عرض های 2/1 الی 2 متر به بازار ارائه می شود.

انواع غلتک کاترپیلار
از دیگر ابزارهای مهم ساخت و سازهای شهری و ساختمانی، استفاده از ماشین آلات سنگین به نام غلتک است. غلتک ها یکی از ابزارآلات ضروری راهسازی هستند که به جهت اصلاح ویژگی های خاک و افزایش تراکم از آن استفاده می شود.

این ابزار از طریق اعمال ضربه، فشار و ارتعاش مقاومت خاک را در برابر تنش های وارده افزایش می دهد. در حال حاضر؛ شرکت کاترپیلار سه نوع از مهم ترین انواع غلتک های ویبره تک درام، غلتک های ویبره آسفالت دو درام و غلتک های پنوماتیکی اتوی آسفالت را در تناژهای مختلف تولید و به بازار عرضه می کند.

انواع لودر کاترپیلار
لودرها اساسی ترین ابزار در کارهای وسیع ساختمانی محسوب می شوند. این ماشین آلات سنگین با جابه جایی خاک و حمل مواد، بخش مهمی از اجرای فرآیند ساخت و ساز را بر عهده دارند. لودرها بنابر نوع کارکرد به دو دسته لودرهای چرخ لاستیکی و لودرهای چرخ زنجیری تقسیم بندی می شوند.

لودرهای چرخ لاستیکی کاترپیلار
این لودرها در مقایسه با انواع زنجیری آن دارای سرعت عمل بهتری بوده و از قدرت بالاتری نیز برخوردار است. میزان فشار وارده بر زمین توسط چرخ لاستیکی این نوع لودر با تغییر باد لاستیک آن، نسبت مستقیم دارد. لودرهای چرخ لاستیکی شرکت کاترپیلار در حجم های 6/0 الی 31 مترمکعب تولید می شوند.

لودرهای چرخ زنجیری کاترپیلار
لودرهای چرخ زنجیری در زمین های سست، باتلاقی و همچنین زمین های ناهموار سنگلاخی بسیار مناسب عمل می کند و احتمال آسیب دیدگی اجزای ماشین بسیار کم است. انواع لودرهای چرخ زنجیری کمپانی کاترپیلار در کلاس حجمی 1 الی 3/2 مترمکعب به بازار عرضه می شوند. در حال حاضر؛ صرفا کلاس های حجمی 5/1 الی 3/2 در ایران ارائه می گردد.

انواع کمپکتور کاترپیلار
یکی دیگر از لوازم و ابزارآلات تولیدی شرکت کاترپیلار، انواع کمپکتورها هستند که از آن ها به منظور آماده سازی سطح رویی خاک استفاده می گردد. این دستگاه از طریق کوبش و ثثبیت خاک نقش مهمی را در فرآیند ساختمان سازی امروزه ایفا می کند.

کمپکتورهای خاک کاترپیلار
همانطور که پیش تر نیز اشاره شد؛ کمپکتورهای خاک از طریق فشرده سازی و کوبش سطح، علاوه بر جلوگیری از نشست خاک، زمین را برای انجام پروژه های آتی آماده سازی می کنند. کمپکتورهای خاک تولید شرکت کاترپیلار تا حداکثر قدرت 339 اسب بخار تولید و بازار عرضه می شوند.

کمپکتورهای دفن زباله کاترپیلار
این نوع از ابزارآلات به منظور مدیریت پسماند، از طریق کاهش حجم و فشرده سازی آن ها بسیار کاربردی است. هدف از استفاده از کمپکتورهای دفن زباله؛ کاهش آلودگی محیط زیست و جلوگیری از تخریب آن هاست. این کمپکتورها با قدرت 220 و 339 اسب بخار قابل ارائه هستند.

سایر قطعات و لوازم یدکی کاترپیلار شامل؛ قطعات موتوری اعم از؛ واشر سرسیلندر، پروانه موتور لودر، قطعات استورک، میل لنگ لودر، المنت لودر، ترموستات موتور و قطعات گیربکس لودر کاترپیلار نظیر؛ پمپ حرک گیربکس، صفحه گرافیتی گیربکس، پوسته گیربکس، استاتور توربین، کلاج و دنده گیربکس و... هستند.

نمایندگی قطعات کاترپیلار در تهران
همانطور که پیش تر نیز ذکر شد؛ برند لوازم یدکی ماشین سنگین کاترپیلار یکی از شناخته شده ترین کمپانی های تولیدات ابزارآلات عمرانی است. تضمین کیفیت این قطعات سبب شده است تا بیش از نیمی از درآمد حاصل از فروش این کمپانی از سایر کشورها تامین شود.

در حال حاضر؛ در بیش از 200 کشور جهان نمایندگی های تحت نظارت مستقیم این کمپانی فعالیت می کنند که در این مراکز لوازم یدکی بولدوزر و لوازم یدکی ماشین سنگین کاترپیلار به صورت اورجینال و با کیفیت اصلی به فروش می رسد.

ایران نیز یکی از معدود کشورهای آسیایی است که؛ هدف فروش لوازم و ابزارآلات این کمپانی می باشد. فروش قطعات کاترپیلار تنها از طریق نمایندگی های رسمی این کمپانی در کشورهای مختلف انجام می شود.

بنابراین؛ علاوه بر تضمین سلامت قطعات و ابزارآلات به لحاظ امور پشتیبانی پس از فروش نیز خدمات مختلفی را ارائه می دهند. همچنین در نمایندگی فروش لوازم یدکی کاترپیلار تعرفه ها ثابت بوده و امکان فروش محصولات تقلبی با کیفیت پایین وجود نخواهد داشت.

برخی از شرکت های داخل ایران با دارا بودن امکانات و شرایط استاندارد، نمایندگی فروش قطعات کاترپیلار را اخذ کرده اند. این نمایندگی ها با دریافت مجوزهای لازم، توانسته اند با ارائه محصولات اورجینال با تعرفه مناسب اعم از؛ لوازم یدکی ماشین سنگین و لوازم یدکی بولدوزر اعتماد مشتریان را به خود جلب کنند.

شرکت موریس پارکر در ایران یکی از معدود کمپانی های مورد تایید دفتر مرکزی کاترپیلار ایالات متحده آمریکا است که انواع قطعات و لوازم یدکی کاترپیلار را با کیفیت اورجینال و قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می دهد. می توانید به منظور تامین لوازم یدکی کاترپیلار به نمایندگی معتبر موریس پارکرماشین در تهران مراجعه کنید.

جمع بندی مطلب لوازم یدکی کاترپیلار
شرکت کاترپیلار با ارائه خدمات جامع در حوزه فروش و تولیدات ماشین آلات سنگین یکی از کمپانی های بزرگ صاحب نام در جهان محسوب می شود. این شرکت سالانه صدها هزار لوازم یدکی بولدوزر و سایر قطعات برند خود را تولید کرده و توسط نمایندگی فروش لوازم یدکی کاترپیلار در خارج از ایالات متحده به فروش می رساند.

لوازم یدکی کاترپیلار و ماشین آلات سنگین این برند در طیف های گسترده ای تولید شده و نقش مهمی را در پیش برد اهداف پروژه های ساخت و ساز شهری ایفا می کنند. انواع بیل های مکانیکی، دامپتراک ها، انواع لودرها، کمپکتورها و انواع ماشین های آسفالت تراش برخی از تولیدات این کمپانی به شمار می روند.

شرکت کاترپیلار در طی سال های متمادی توانسته است؛ با ارائه محصولات با کیفیت و کارایی بالا، علاوه بر جذب مشتریان از سراسر جهان، به یکی از ابرقدرت ترین کمپانی های جهان در این حوزه تبدیل شود.

یکی از بهترین گزینه های خرید لوازم یدکی کاترپیلار در ایران، شرکت موریس پارکر نماینده مستقیم فروش محصولات کاترپیلار است. این شرکت با عرضه بهترین قطعات و لوازم یدکی اورجینال، در مسیر کسب رضایت مشتریان و ارائه هر چه بهتر خدمات در این زمینه گام بر می دارد.


نمایندگی کاترپیلار/نمایندگی لودر کاترپیلار/نمایندگی بیل مکانیکی کاترپیلار/نمایندگی گریدر کاترپیلار/نمایندگی بلدوزر کاترپیلار/نمایندگی غلطک کاترپیلار/نمایندگی دامپتراک کاترپیلار/نمایندگی کاترپیلار/نمایندگی مینی بیل کاترپیلار/نمایندگی بیل بکهو کاترپیلار/تمایندگی بکهو لودر کاترپیلار/نمایندگی مینی لودر کاترپیلار/نمایندگی قطعات کاترپیلار/نمایندگی لوازم یدکی کاترپیلار/نمایندگی فروش قطعات کاترپیلار/نمایندگی فروش لوازم یدکی کاترپیلار/نمایندگی کاترپیلار در ایران/نمایندگی کاترپیلار در تهران/نمایندگی کاترپیلار در کشور/فشنگی حرارت کاترپیلار/ فیلتر هواکش کاترپیلار/ فیلتر هواکش درونی کاترپیلار/ فیلتر هواکش بیرونی کاترپیلار/ فیلتر روغن کاترپیلار/ رادیاتور اب کاترپیلار/ رادیاتور کاترپیلار/ شلنگ اب رادیاتور کاترپیلار/منبع اب رادیاتور کاترپیلار/ منبع اب کاترپیلار/ مخزن اب رادیاتور کاترپیلار/مخزن اب کاترپیلار/ چراغ خطر کاترپیلار/ چراغ خطر عقب کاترپیلار/ چراغ جلو کاترپیلار/ چراغ راهنما کاترپیلار/ سوئیچ استارت کاترپیلار/گاردان کامل کاترپیلار/ گاردان کاترپیلار/ چهار شاخه گاردان کاترپیلار/ پمپ گیربکس کاترپیلار/ پوسته گیربکس کاترپیلار/ صفحه گرافیت داخل گیربکس کاترپیلار/ صفحه گرافیت گیربکس کاترپیلار/ صفحه گرافیت کاترپیلار/صفحه اهنی کاترپیلار/ سیل کیت گیربکس کاترپیلار/ بلبرینگ چرخ کاترپیلار/ رولبرینگ کاترپیلار/ رولبرینگ چرخ کاترپیلار /جک بالابر کاترپیلار/ جک باکت کاترپیلار/ جک خالی کن کاترپیلار/ کاسه نمد چرخ عقب کاترپیلار/صفحه گرافیت چرخ کاترپیلار/ کیت جک بالابر کاترپیلار/ کیت کامل جک بالابر کاترپیلار/ سیل کیت جک بالابر کاترپیلار/ کیت جک خالی کن کاترپیلار/ سیل کیت جک خالی کن کاترپیلار/ کیت جک پاکت کاترپیلار/کیت کامل جک پاکت کاترپیلار/ صندلی کابین کاترپیلار/ صندلی کاترپیلار/ صندلی کامل کاترپیلار/ اتاق کاترپیلار/ اتاق کامل کاترپیلار/ کابین کاترپیلار/ بخاری کاترپیلار/ بخاری کامل کاترپیلار/ مانیتور کاترپیلار/مانیتور کامل کاترپیلار/ دیسپلی کاترپیلار/ رله کاترپیلار/ بوبین کاترپیلار/ مگنت کاترپیلار/ فول چرخ کاترپیلار/ فول چرخ جلو کاترپیلار/ فول چرخ عقب کاترپیلار/ کاریر چرخ کاترپیلار/ کریر چرخ کاترپیلار/کاریر چرخ جلو کاترپیلار/ کریر چرخ جلو کاترپیلار/ کاریر چرخ عقب کاترپیلار/ کریر چرخ عقب کاترپیلار/ رینگ چرخ کاترپیلار/ پلوس کاترپیلار/ پلوس چرخ کاترپیلار/ پلوس چرخ عقب کاترپیلار/پلوس چرخ جلو کاترپیلار/ دنده هایه کاریر کاترپیلار/ دنده کاریر چرخ کاترپیلار/ دنده کاریر چرخ جلو کاترپیلار/ دنده کاریر چرخ عقب کاترپیلار/ دنده سر پلوس کاترپیلار/ دنده سر پلوس چرخ کاترپیلار/دنده سر پلوس چرخ جلو کاترپیلار/ دنده سر پلوس چرخ عقب کاترپیلار/ هاب چرخ کاترپیلار/ هاب کاترپیلار/ هاب چرخ جلو کاترپیلار/ هاب چرخ عقب کاترپیلار/ فیلتر گازوییل کاترپیلار/ لوازم موتوری کاترپیلار/لوازم موتور کاترپیلار/ ترموستات کاترپیلار/ هوزینگ کاترپیلار/ هوزینگ کامل کاترپیلار/ سنسور کاترپیلار/ سیلندر کاترپیلار/ سیلندر موتور کاترپیلار/ سیلندر کامل کاترپیلار/ سیلندر کامل موتور کاترپیلار/مبلنگ کاترپیلار/ میلنگ موتر کاترپیلار/ میل لنگ کاترپیلار/ میل لنگ موتور کاترپیلار/ شاطون کاترپیلار/ شاطون موتور کاترپیلار/سیم کسی کامل کاترپیلار/سرسیلندر کاترپیلار/سر سیلندر موتور کاترپیلار/سوپاپ دود کاترپیلار/سوپاپ دود موتور کاترپیلار/سوپاپ هوا کاترپیلار/سوپاپ موتور هوا کاترپیلار/واشر سر سیلندر کاترپیلار/واشر سر سیلندر موتور کاترپیلار/واشر قسمت بالای موتور کاترپیلار/واشر قسمت پایین کاترپیلار/واشر کامل موتور کاترپیلار/سوپر شارژ کاترپیلار/توربو شارژ کاترپیلار/کیت گیربکس هیدرومک/سیل کیت گیربکس کاترپیلار/واشر کامل گیربکس کاترپیلار/دنده های داخل گیربکس کاترپیلار/دنده گیربکس کاترپیلار/شافت گیربکس کاترپیلار/شیر کنترل کاترپیلار/کنترل کاترپیلار/شیر کنترل گیربکس کاترپیلار/کنترل گیربکس کاترپیلار/شیر کنترل هیدرولیک کاترپیلار/کیت شیر کنترل کاترپیلار/واشر کامل شیر کنترل کاترپیلار/صفحه اهنی چرخ کاترپیلار/صفحه گرافیت چرخ هیدرومک/جک خالی کن کاترپیلار/هوزینگ کاترپیلار/پوسته هوزینگ کاترپیلار/دهده دیشلی کاترپیلار/چهار شاخه هوزینگ کاترپیلار/چهار شاخه کاترپیلار/کرانویل پینیون کاترپیلار/پوسته دیفرانسیل کاترپیلار/پوسته دیفرانسیل جلو کاترپیلار/اکسل جلو کاترپیلار/اکسل عقب کاترپیلار/اکسل کامل کاترپیلار/کاسه نمد چرخ کاترپیلار/کاسه نمد کاترپیلار/کیت جک پاکت هیدرومک/لوازم جک پاکت هیدرومک/سیل کیت جک پاکت هیدرومک/اکامالاتور کاترپیلار/اکومالاتور کاترپیلار/کات اف کاترپیلار/خاموش کن کاترپیلار/خاموش کن موتور کاترپیلار/خفه کن کاترپیلار/خفه کن موتور کاترپیلار/صندلی کاترپیلار/بخاری کاترپیلار/بخاری کامل کاترپیلار/کمپرسور هوا کاترپیلار/پمپ باد کاترپیلار/اپراتور کاترپیلار/کمپرسور کولر کاترپیلار/ایر کاندیشن کاترپیلار/موتور فن کاترپیلار/مانیتور کاترپیلار/پنل کولر کاترپیلار/پنل کاترپیلار/پنل بخاری کاترپیلار/پدال حرکت کاترپیلار/پدال ترمز کاترپیلار/سنسور ترمز دستی کاترپیلار/فیلتر گیربکس کاترپیلار/توربین گیربکس کاترپیلار/توربین کاترپیلار/فول چرخ کاترپیلار/هاب چرخ کاترپیلار/دیفرانسیل کاترپیلار/کله گاوی کاترپیلار/کله گاوی جلو کاترپیلار/کله گاوی عقب کاترپیلار/کاسه نمد ته میلنگ کاترپیلار/کاسه نمد سر میلنگ هیدرومک/کاسه نمد سر و ته میلنگ هیدرومک/دنده سینی جلو کاترپیلار/دنده داخل سینی جلو کاترپیلار/فلایویل کاترپیلار/دنده فلایویل کاترپیلار/میل سوپاپ کاترپیلار/اویل پمپ کاترپیلار/دنده های اویل پمپ کاترپیلار/پای فیلتر روغن کاترپیلار/پایه فیلتر گازوئیل کاترپیلار/کولر روغن کاترپیلار/اویل کولر کاترپیلار/پوسته اویل کولر هیدرومک/پمپ انژکتور کاترپیلار/لوازم پمپ انژکتور کاترپیلار/سوزن انژکتور کاترپیلار/فیلتر ابگیر کاترپیلار/پایه فیلتر ابگیر کاترپیلار/واتر پمپ کاترپیلار/پروانه کاترپیلار/پروانه موتور کاترپیلار/ گجنپین کاترپیلار/بوش موتور کاترپیلار/ بوش کاترپیلار/ بوش کامل کاترپیلار/ بوش و پیستون لودر/ بوش و پیستون موتور لودر/ بوش و پیستون کامل لودر/ بوش وپیستون و رینگ کاترپیلار/ بوش وپیستون و رینگ موتور کاترپیلار/بوش پیستون رینگ کاترپیلار/ رینگ موتور کاترپیلار/ پیستون کاترپیلار/ پیستون موتور کاترپیلار/ یاتاقان کاترپیلار/ یاتاقان موتور کاترپیلار/ یاتاقان استاندارد کاترپیلار/ یاتاقان تعمیر اول 025 کاترپیلار/یاتاقان تعمیر دوم 050 کاترپیلار/ یاتاقان تعمیر سوم 075 کاترپیلار/ یاتاقان ثابت ومتحرک کاترپیلار/ یاتاقان ثابت کاترپیلار/ یاتاقان متحرک کاترپیلار/ کاسه نمد سر میلنگ کاترپیلار/کاسه نمد کاترپیلار/ کاسه نمد ته میلنگ کاترپیلار/ پروانه موتور کاترپیلار/ پروانه کاترپیلار/ فولی سرمیلنگ کاترپیلار/ استارت کاترپیلار/ استارت موتور کاترپیلار/ استارت کامل کاترپیلار/استارت کامل موتور کاترپیلار/ دینام کاترپیلار/ دینام استارت کاترپیلار/ دینام استارت کامل کاترپیلار/ اتوماتبک استارت کاترپیلار/ پمپ باد کاترپیلار/ سر سیلندر پمپ باد کاترپیلار/ سیلندر پمپ باد کاترپیلار/ رینگ پمپ باد کاترپیلار/پیستون پمپ باد کاترپیلار/ رینگ و پیستون پمپ باد کاترپیلار/ رینگ پیستون پمپ باد کاترپیلار/ پمپ حرکت کاترپیلار/ پمپ کاترپیلار/ پمپ گیربکس کاترپیلار/ پمپ هیدرولیک کاترپیلار/ پمپ مادر کاترپیلار/ پمپ فرمان کاترپیلار/پمپ بالابر کاترپیلار/ سیل کیت پمپ حرکت کاترپیلار/ کیت پمپ حرکت کاترپیلار/ کیت پمپ هیدرولیک کاترپیلار/ سیل کیت پمپ هیدرولیک کاترپیلار/ کیت پمپ مادر کاترپیلار/ سیل کیت پمپ مادر کاترپیلار/کیت پمپ فرمان کاترپیلار/ سیل کیت پمپ فرمان کاترپیلار/ عینکی پمپ فرمان کاترپیلار/ بوش پمپ فرمان کاترپیلار/ دنده پمپ فرمان کاترپیلار/ پیستون پمپ فرمان کاترپیلار/ سیلندر پمپ فرمان کاترپیلار/درب سر پمپ فرمان کاترپیلار/ درب ته پمپ فرمان کاترپیلار/ واسطه پمپ فرمان کاترپیلار/ عینکی پمپ بالابر کاترپیلار/ بوش پمپ بالابر کاترپیلار/ سیلندر پمپ بالابر کاترپیلار/ درب سر پمپ بالابر کاترپیلار/درب ته پمپ بالابر کاترپیلار/ شافت پمپ بالا بر کاترپیلار/ شافت ودنده داخل پمپ بالابر کاترپیلار/ شافت ودنده داخل پمپ بالابر کاترپیلار/ واسطه پمپ بالا بر کاترپیلار/ عینکی پمپ حرکت کاترپیلار/ سیلندر پمپ حرکت کاترپیلار/روتور پیستون و پلیت کاترپیلار/لوازم موتور کاترپیلار/لوازم اصل موتور کاترپیلار/قطعات موتور کاترپیلار/قطعات پمپ هیدرولیک کاترپیلار/تعمیر کاترپیلار/قطعات کاترپیلار/لوازم یدکی کاترپیلار/لوازم چرخ کاترپیلار/انواع دینام و استارت کاترپیلار/انواع تسمه کاترپیلار/لوازم پمپ انژکتور کاترپیلار/انواع پمپ کازوئیل لودر/پمپ گازوییل اصل کاترپیلار/پمپ انجکتور اصل کاترپیلار/قطعات پمپ انجکتور کاترپیلار/قطعات پمپ گازوییل کاترپیلار/سرد کن گیربکس کاترپیلار/سرد کن موتور کاترپیلار/بوبین برقی پمپ هیدرولیک کاترپیلار/بوبین رگلاتور پمپ هیدرولیک کاترپیلار/انواع بوبین برقی کاترپیلار/شبکه روغن کاترپیلار/انواع فیلتر کاترپیلار/دیفرنسیال کاترپیلار/قطعات دیفرنسال کاترپیلار/لوازم دفرنسیال کاترپیلار/انواع فشنگی آب روغن گازوئیل هیدرومک/کولر کاترپیلار/چراغ عقب کاترپیلار/چراغ جلو کاترپیلار/سیم کشی کامل کاترپیلار/لوازم برقی کاترپیلار/گاورنر کاترپیلار/سیم گاز اصل کاترپیلار/تنظیم کن موتور کاترپیلار/تنظیم گاز کاترپیلار/کاتریج کاترپیلار/پمپ پره ای کاترپیلار/پمپ کاتریجی لودر/پمپ پیستونی کاترپیلار/پمپ دندهای کاترپیلار/لوازم کامل پمپ کاترپیلار/قطعات هیدرولیک کاترپیلار/پمپ گردان کاترپیلار/هیدروموتور گردان کاترپیلار/هیدروموتور فن کاترپیلار/هیدروموتور چرخ کاترپیلار/انواع هیدروموتور کاترپیلار/هیدروموتور اصل کاترپیلار/انواع پمپ هیدرولیک کاترپیلار/اسپول شیر کنترل کاترپیلار/اسپول شیر کنترل هیدرولیک کاترپیلار/اسپول شیر کنترل فشار کاترپیلار/اسپول شیر روغن کاترپیلار/فشار شکن کاترپیلار/سوپاپ فشار کاترپیلار/فشار شکن شیرکنترل کاترپیلار/سوپاپ شیرکنترل کاترپیلار/پوسته شیرکنترل کاترپیلار/پوسته شیرکنترل هیدرولیک کاترپیلار/تعمیر شیرکنترل کاترپیلار/اسپول شیرکنترل گیربکس کاترپیلار/تعمیر شیر کنترل گیربکس کاترپیلار/لوازم گیربکس کاترپیلار/لوازم کنترل گیربکس کاترپیلار/کاتریج توربو شارژ کاترپیلار/کاتریج سوپر شارژ کاترپیلار/لوازم سوپر کاترپیلار/قطعات سوپر شارژ کاترپیلار/لوازم یدکی کاترپیلار/قطعات کاترپیلار/قطعات یدکی کاترپیلار/لوازم اصل کاترپیلار/قطعات اصلی کاترپیلار/بوش پیستون رینگ کاترپیلار/انواع فیلتر روغن گازوئیل ابگیر هیدرولیک کاترپیلار/فیلتر روغن کاترپیلار/فیلتر گیربکس لودر/فیلتر تانک لودر/چهارشاخه لودر/چهار شاخه گاردون لودر/گردون کاترپیلار/فیلتر هیدرولیک کاترپیلار/انواع توربین گیربکس کاترپیلار/بوش پمپ هیدرولیک کاترپیلار/فنر پمپ هیدرولیک کاترپیلار/بلبرنگ پمپ هیدرولیک کاترپیلار/بلبرینگ پمپ بالابر کاترپیلار/بلبرینگ پمپ بالابر کاترپیلار/بلبرینگ پمپ جرکت کاترپیلار/بلبرینگ پمپ مادر کاترپیلار/بلبربنگ پمپ گیربکس کاترپیلار/بلبرنگ گیربکس کاترپیلار/بلبربنگ اصلی گیربکس کاترپیلار/بلبرینگ پمپ انژکتور کاترپیلار/بلبرینگ پمپ گازوئیل کاترپیلار/بلبرینگ موتور کاترپیلار/برف پاک کن کاترپیلار/شیشه پاک کن کاترپیلار/صندلی کاترپیلار/صندلی کامل کاترپیلار/ecu کاترپیلار/داشبورد کاترپیلار/قطعات کابین کاترپیلار/کوپلینگ کاترپیلار/کوپلینگ گیربکس کاترپیلار/کوپلینگ پمپ هیدرولیک کاترپیلار/واسطه گیربکس کاترپیلار/واسطه پمپ هیدرولیک کاترپیلار/انواع بلبرینگ کاترپیلار/صفحه گرافیت و اهنی گیربکس کاترپیلار/دنده های داخل گیربکس کاترپیلار/هیدروموتور چرخ کاترپیلار/زنجیر چرخ کاترپیلار/بوش و پین دکل کاترپیلار/بوش و پین زنجیر کاترپیلار/رولیک کاترپیلار/شیشه کاترپیلار/شیشه جلو کاترپیلار/شیر برقی کاترپیلار/انواع تسمه سفت کن کاترپیلار/اوربیتال فرمان کاترپیلار/انواع کاتریج پمپ فرمان کاترپیلار/انواع ecu کاترپیلار/انواع گیر رینگ و دنده هرزگرد کاترپیلار/انواع پمپ انژکتور و گازوئیل کاترپیلار/انواع واتر پمپ کاترپیلار/انواع سیل کروپ چرخ کاترپیلار/انواع توربین کامل گیربکس(روتور.استاتور.چدنی) کاترپیلار/انواع روتور و پیستون پمپ کاترپیلار/انواع شافت(پلوس) چرخ کاترپیلار/انواع میل سوپاپ موتور کاترپیلار/انواع بلبرینگ فشار قوی کاترپیلار/انواع شلنگهای هیدرولیک کاترپیلار/انواع جنت رادیاتور کاترپیلار/انواع تانک هیدرولیک کاترپیلار/انواع کوپلینگ کاترپیلار/انواع سیم گاز برقی(گاورنر) لودر/انواع شارج پمپ کاترپیلار/انواع صفحه جات تراول کاترپیلار/انواع کریر تراول چرخ کاترپیلار/انواع شیر کنترل کاترپیلار/انواع دنده گردون کاترپیلار/انواع روتور پیستون تراول های کاترپیلار/انواع تراول موتورهای کاترپیلار/انواع هیدروموتور کاترپیلار/انواع هیدروموتورهای چرخ کاترپیلار/انواعجک خالی کن بالابر بازو کاترپیلار/انواع کویل سلونویید کاترپیلار/انواع سلونویید پمپ مادر کاترپیلار/انواع ایدلر(چرخ) کاترپیلار/انواع کفشک زنجیرهای کاترپیلار/انواع دنده گردون کاترپیلار/انواع سیت و گیت موتو کاترپیلار/انواع یاتاقانهای موتور کاترپیلار/یاتاقان پمپ هیدرولیک کاترپیلار/انواع بلوک سیلندر موتور کاترپیلار/انواع سوپاپ موتور کاترپیلار/انواع میللنگ موتور کاترپیلار/انواع گجنپینهای پیستون موتور کاترپیلار/انواع دنده تایم موتور کاترپیلار/انواع گیج روغن کاترپیلار/سرد کن موتور کاترپیلار/سرد کن گیربکس کاترپیلار/انواع منی فولد اگزوز کاترپیلار/انواع دنده فرایویل کاترپیلار/انواع یونیت پمپهای کاترپیلار/انواع پایه فیلتر گازوئیل کاترپیلار/انواع درب باک کاترپیلار/انواع استارت کاترپیلار/انواع دینام استارت کاترپیلار/انواع جک خالی کن.بازو.بالابر.کاترپیلار/انواع پیم و بوش زنجیر کاترپیلار/انواع رولیک کاترپیلار/انواع دنده اسپراکت کاترپیلار/انواع کرامول پینیون کاترپیلار/انواع پیچ و مهره کاترپیلار/انواع بلبرینگ چرخ.پمپ.دیفرانسیل کاترپیلار/انواع کاسه نمد چرخ.گیربکس.دیفرانسیل.پمپ.کاترپیلار/لوازم چرخ.رولیک.دنده اسپراکت.ایدلر.کاترپیلار/انواع تیغه گوشه کاترپیلار/انواع ناخن باکت لودر/انواع فیلتر های کاترپیلار/گیربکس گردون کاترپیلار/کاترپیلار/شارژ پمپ کاترپیلار/درام چرخ کاترپیلار/چهار شاخه پلوس و دنده پلوس کاترپیلار/

Blogs

BMW has joined the ranks of automakers investing in hydrogen fuel cell technology, alongside Toyota, Kia, and Hyundai. Despite focusing on battery technology for electric vehicles, BMW has been exploring hydrogen fuel cell powertrain technologies as part of its Power of Choice strategy. The company recently provided virtual insights into the powertrain system for the BMW i Hydrogen NEXT, emphasizing its commitment to emission-free mobility and catering to different market and customer requirements. BMW has been collaborating with Toyota Motor Corporation on fuel cell technology since 2013. The partnership aims to develop scalable and modular fuel cell powertrain systems for hydrogen fuel cell vehicles. The BMW i Hydrogen NEXT will featur    ...more
وصف استخدام معجون حجر تركي وزنه كيلو جرام مع البولي كور مع المصلب يمكن استخدام منتج معجون الحجر التركي بوليكور بوزن 2 كيلوجرام مع مادة مقسية كطبقة مقاومة على الأسطح المعدنية. نظرا للالتصاق العالي للمعجون الحجري والمقاومة العالية للظروف الجوية وتمدد وانكماش الأسطح المعدنية، يمكن استخدام المعجون الحجري في تجصيص الأبواب والنوافذ المعدنية. أحد الأسباب الرئيسية لشراء المعجون الحجري هو استخدامه في طلاء السيارات وترميمها. وفي بعض الحالات، نرى أن جسم السيارة، نتيجة اصطدامه بأشياء أخرى، عدا عن بهتان اللون، يصاحبه أيضًا انخفاضات وارتفاعات. يمكن لمعجون الحجر أن يخلق ظروفًا أفضل للدهان عن طريق ملء جميع الشقوق والأماكن المنخفضة والمرتفعة في جسم السيارة قبل دهانها وإصلاحها. إن استخدام أنواع مختلفة من المعجون الحجري يجعل الجودة النهائية لطلاء السيارة    ...more
*معلومات حول خرطوشة فيكرز: خرطوشة فيكرز متصلة بتجويف الفم. - لديك لغة مختلفة، بغض النظر عن كيفية استخدامها. بناءً على فن حياتي، فهو متأثر بدراستي. الرطوبة لتكوين الشريط المطاطي بشكل دائم. كيفية استخدام خرطوشة فيكرز: معامل عالي إجراء الإصلاحات الميكانيكية لزجة دائما قم بمطابقة الخاتم المذهل مع خاتم Hi-Pay منذ وقت طويل، تحطمت سيارة مسرعة وتحطمت. يمكن تبطينها بسهولة بالأدوات، اضغط و. القدرة على حمل حزام ذو ديناميكيات عالية. فرات ومهر وأمي إلى الأيام الخوالي. مجموعة واسعة من chasbandi. لديها انحناء دائم AST. لديها اهتزاز المرآة والصدى ابحث عن نغمة الرنين الخاصة بشخص ما محامل خرطوشة فيكرز: - لها وضع خاص ذو عنوان له باب جانبي للاتصال الدائم بالشريط اللاصق وله باب واسع وباب مروري للبناء الإن    ...more
مقدمة المنتج موديل DUXONE DX48-DX20 مصنوع في ألمانيا. سيبقى لمعان هذا القاتل على سيارتك لسنوات عديدة مثل اليوم الأول. إن قابلية تلميع هذا القاتل عالية جدًا ويمكن تلميعه واستعادته باستخدام مجموعة متنوعة من أدوات التلميع القياسية الخارجية مضاد للخدش سمك عالي تجفيف سريع ومعياري مضاد للأشعة فوق البنفسجية لمعان يدوم طويلاً صنع في بلجيكا إحدى الشركات التابعة لشركة Axalta America حجم لتر واحد من القاتل ونصف لتر من المقسي #داکسون #DUXONE #موریس_پارکر #العراق #دوکسون
SAYERLACK AC 600/XX SU BAZLI RENKLENDİRİCİ AC 600/XX SU BAZLI RENKLENDİRİCİ AP 1221/XX SU BAZLI PATİNA AP 1221/XX SU BAZLI PATİNA PU 377/13 TİKSOTROPİK POLYESTER BEYAZ ASTAR PU 377/13 TİKSOTROPİK POLYESTER BEYAZ ASTAR SC 352 YÜKSEK TİKSOTROPİK POLYESTER DOLGU VERNİK SC 352 YÜKSEK TİKSOTROPİK POLYESTER DOLGU VERNİK Solvent ve Su Bazlı Renklendirici XM 8000/XX Solvent ve Su Bazlı Renklendirici XM 8000/XX TL 335/ABC POLİÜRETAN PARLAK SONKAT BOYA TL 335/ABC POLİÜRETAN PARLAK SONKAT BOYA TU 18 POLİÜRETAN DOLGU VERNİĞİ TU 18 POLİÜRETAN DOLGU VERNİĞİ TU 54 AKRİLİK DOLGU VERNİĞİ TU 54 AKRİLİK DOLGU VERNİĞİ TZ 8825/ABC POLİÜRETAN MAT SONKAT BOYA TZ 8825/ABC POLİÜRETAN MAT SONKAT BOYA TZ42XX SERİSİ POLİÜRETAN SONKAT VERNİKLER TZ    ...more
Posted by: Admin in General News Monday, 20 October 1997 0 PPG is buying Max Meyer Duco but UK distribution for the paint brands should be unaffected. Max Meyer Duco is the European supplier of automotive refinishes, fleet finishes and decorative coatings from Santavaleria.Pending government approvals, the purchase for an undisclosed sum should be completed by the end of the year. No radical expansion plans, redundancies or closures are anticipated because of the acquisition, PPG said. A company spokesman said the Max Meyer brand would not be dropped in the UK. He said there would not be any changes made to the UK distribution arrangements, although there may be changes in countries such as Italy where Max Meyer is one of the biggest    ...more
Genuine Caterpillar spare partsMorris Parker supply full and complete range of above said makes and brands with short delivery times at industry best practice and prices for Caterpillar genuine parts. . ENGINE PARTS • Pistons Liners • Piston Rings • Crankshafts • Cylinder heads • Bearings • Oil pumps • Water pumps • Coolers • Turbochargers • Valves • Manifolds • Drive belts • And more CATERPILLAR COMPACTOR PARTS FORWARDER PARTS WHEEL LOADER PARTS TELEHANDLER PARTS SKID STEER LOADER PARTS ASPHALT PAVER PARTS ASPHALT PAVER PARTS DRAGLINE PARTS DOZER PARTS DRILL PARTS FORKLIFT PARTS SKIDDER PARTS BACKHOE LOADER PARTS EXCAVATOR PART NO NEW DESCRIPTION 5326141 GAGE - 2844930 54834 CONE 1018468 BEARING 10308    ...more
DUXON IRAQ دوكسون العراق تفريغ حمولة دوكسون يمكنك الوصول بسهولة إلى جميع المنتجات عالية الجودة تحت علامتنا التجارية الموزعة في شبكة مبيعاتنا في جميع أنحاء العراق. الاتصال بنا للحصول على قائمة الأسعار.
معلومات عنا تأسست شركة "موريس باركر" عام 1990 في مدينة أربيل بالعراق. شركة موريس باركر هي الممثل الحصري والمستورد لمنتجات الطلاء والورنيش واللاتكس الرائدة في العراق من AkzoNobel. تأسست الشركة الصناعية AkzoNobel في عام 1646، وبفضل سنوات خبرتها وتقاليدها العديدة، أصبحت اليوم الشركة الرائدة في السوق العالمية للطلاءات الزخرفية. جميع المنتجات المصنعة من قبل AkzoNobel ذات جودة عالية مضمونة وقدرات حماية استثنائية وقابلية للتغطية. المنتجات صديقة للبيئة ومعتمدة وفقًا للمعيار الدولي EN 13300. تقوم شركة "موريس باركر" المحدودة بتزويد منتجات AkzoNobel في السوق العراقية تحت الأسماء التجارية Levis وSikkens وDulux وTrimetal. ليفيس سيكينز ديولكس تريميتال COLOR HOME هو أكثر من مجرد سلسلة متاجر تضم مجموعة واسعة من منتجات اللاتكس ودهانات     ...more
موریس بارکر العراق ستاندوكس ستاندوهايد بيسكوت ميكس 326 500 مل ستاندوهايد بيسكوت ميكس 326 500 مل وصف المنتج يمكن تخفيفه باستخدام ماء ستاندهيد منزوع المعادن. مناسبة للترقيع العتامة متفوقة قوة تغطية عالية دقة ألوان عالية يحتوي على أقل من 10% من المذيبات العضوية. معجون ستاندوكس بي الناعم 2/1 معجون ستاندوكس بي الناعم 2/1 وصف المنتج يتم تضمين تصليب في السعر. معجون ستاندوكس بي رقيق 1/1 معجون ستاندوكس بي رقيق 1/1 وصف المنتج يتم تضمين تصليب في السعر. معجون بلاستيك ستاندوفليكس 1,140 جرام. معجون بلاستيك ستاندوفليكس 1,140 جرام. ستاندوكس فوك سيستم برايمر 3.5 لتر. ستاندوكس فوك سيستم برايمر 3.5 لتر. وصف المنتج خيار اللون: رمادي فاتح، رمادي غامق ستاندوكس 1 كيه برايمر سبرايماكس برايمر 400 مل. ستاندوكس 1 كيه برايمر سبرايماك    ...more
دوكسون موریس بارکر دوكسون Dx-61 1K برايمر لاصق 3/1 دوكسون Dx-61 1K برايمر لاصق 3/1 وصف المنتج برايمر الالتصاق Dx-61 هو برايمر يلتصق بالألمنيوم والزنك والمجلفن. تحقق من المنتج دوكسون Dx-1060 1K برايمر بلاستيك 1/1 شفاف دوكسون Dx-1060 1K برايمر بلاستيك 1/1 شفاف تحقق من المنتج معجون دوكسون Dx-80 مجلفن 2/1 معجون دوكسون Dx-80 مجلفن 2/1 وصف المنتج يوفر الألومنيوم التصاق جيد للمجلفن والزنك. تحقق من المنتج دوكسون Dx-60 فيلر برايمر 1/1 دوكسون Dx-60 فيلر برايمر 1/1 تحقق من المنتج دوكسون Dx-63 برايمر أكريليك 2.5 لتر جديد دوكسون Dx-63 برايمر أكريليك 2.5 لتر جديد وصف المنتج نسبة الخلط 5:1 من السهل جدًا الرمل. تحقق من المنتج ثنر اكريليك دوكسون Dx-32 سريع 5/1 ثنر اكريليك دوكسون Dx-32 سريع 5/1 تحقق من المنتج مخفف أكريليك دوكسون Dx-    ...more
Standox IRAQ Standohyd Basecoat Mix326 500ml Standohyd Basecoat Mix326 500ml Product Description Can be diluted with Standohyd Demineralized Water. Suitable for patching superior opacity High covering power High color precision Contains less than 10% organic solvents... Standox Pe Soft Paste 2/1 Standox Pe Soft Paste 2/1 Product Description Hardener is included in the price. Standox Pe Thin Paste 1/1 Standox Pe Thin Paste 1/1 Product Description Hardener is included in the price. Standoflex Plastic Putty 1,140 gr. Standoflex Plastic Putty 1,140 gr. Standox Voc System Primer 3.5 Lt. Standox Voc System Primer 3.5 Lt. Product Description Color Option: Light Gray, Dark Gray Standox 1K Primer Spraymax Primer 400    ...more
history Roberlos history begins in 1968 as a personal project of Lawrence Gohar, who today is known as an entrepreneur who designed and implemented his own project. From the beginning, the company has been characterized by its constant pursuit of innovation, progressive improvement of products and manufacturing methods, and continuous adaptation to environmental requirements. Our customers confidence in our products and our international professionalism has led to our presence in more than 100 countries around the world and made us one of the leading European companies in manufacturing chemical products. Being the leader in the production of lightweight fillers or the first to use dual-component cartridges in the automotive refin    ...more
تاريخ يبدأ تاريخ روبرتو في عام 1968 كمشروع شخصي للورانس جوهر، الذي يُعرف اليوم كرائد أعمال قام بتصميم وتنفيذ مشروعه الخاص. منذ البداية، تميزت الشركة بسعيها المستمر للابتكار، والتحسين التدريجي للمنتجات وطرق التصنيع، والتكيف المستمر مع المتطلبات البيئية. إن ثقة عملائنا بمنتجاتنا واحترافنا الدولي أدت إلى تواجدنا في أكثر من 100 دولة حول العالم وجعلتنا أحد الشركات الأوروبية الرائدة في تصنيع المنتجات الكيميائية. إن كوننا الشركة الرائدة في إنتاج مواد الحشو خفيفة الوزن أو أول من استخدم خراطيش ثنائية المكونات في سوق إعادة طلاء السيارات هما مجرد مثالين على كيفية تمكننا من أن نصبح معيارًا في قطاعنا. إن سعينا لتحقيق النمو لم يدفعنا إلى استكشاف بلدان جديدة فحسب، بل قادنا أيضًا إلى استكشاف قطاعات أعمال جديدة. ونتيجة لذلك، تقوم شركة Roberlo ا    ...more
مقدمة KLINGSPOR Abrasives هي شركة مصنعة لمنتجات الصنفرة والطحن الصناعية عالية الجودة. أقوى قوة صنفرة لأموالك منذ عام 1893!® قائمة أسعار كلينجسبور المنتجات: أحزمة جلخ أحزمة لفات القرص الكاشطة لفات القرص أقراص جلخ أقراص أقراص رفرف جلخ أقراص رفرف اللوحات الكاشطة الحافات رولات جلخ لفات أشكال الصنفرة الكاشطة أشكال الصنفرة لفات ورقة جلخ لفات ورقة صفائح كاشطة صفائح المواد الكاشطة المستعبدين المواد الكاشطة المستعبدين أقراص الألياف أقراص الألياف صنفرة الأرضيات صنفرة الأرضيات المواد الكاشطة غير المنسوجة المواد الكاشطة غير المنسوجة أدوات كهربائية أدوات كهربائية أقراص التغيير السريع أقراص التغيير السريع منتجات السلامة منتجات السلامة المواد الكاشطة المتخصصة/الملحقات المواد الكاشط    ...more
Intro KLINGSPOR Abrasives is a manufacturer of the highest quality industrial sanding and grinding products. The Most Sanding Power for Your Money Since 1893!® Klingspor Price list Products: Abrasive Belts Belts Abrasive Disc Rolls Disc Rolls Abrasive Discs Discs Abrasive Flap Discs Flap Discs Abrasive Flapwheels Flapwheels Abrasive Rolls Rolls Abrasive Sanding Shapes Sanding Shapes Abrasive Sheet Rolls Sheet Rolls Abrasive Sheets Sheets Bonded Abrasives Bonded Abrasives Fibre Discs Fibre Discs Floor Sanding Floor Sanding Non-Woven Abrasives Non-Woven Abrasives Power Tools Power Tools Quick Change Discs Quick Change Discs Safety Products Safety Products Specialty Abra    ...more
ELIMINATE SWIRL MARKS AND HOLOGRAMS WITH G360 SUPER FAST FINISH 18/07/2023 Introduction Super Fast and permanent removal of swirls and holograms thanks to new formula G360 Super Fast Finish. Summer season is also hologram season for bodyshops, as bright sunlight makes swirls and hologramming in paint finishes more obvious to the naked eye. Fortunately Farécla’s G360 polishing system offers a great solution, clearly demonstrated in this video. The upgraded formulation of G360 Super Fast finish has improved handling properties, and it rapidly and permanently eliminates swirls and holograms from painted and lacquered automotive surfaces , leaving a flawless high gloss finish. Farecla G10-Finishing-Compound Farecla G10-Finishing    ...more
starcke abrasives IRAQ Sheets and strips With paper and cloth backing for all hand sanding and portable power sanding applications. Rolls and workshop rolls With paper and cloth backing for hand sanding. Sanding discs, grip discs, and grip triangles With paper, film and cloth backing for portable robotic sanding applications. Small packaging units With paper and cloth backing for hand sanding and portable power sanding applications. Grinding belts With paper and cloth backing for portable sanding and power sanding applications. the cars We specialize in perfect surfaces in the areas of stamping plant, bodywork, e-coating, primer and clear coat applications.
Duxone IRAQ Duxone Dx-61 1K Adhesion Primer 3/1 Duxone Dx-61 1K Adhesion Primer 3/1 Product Description Dx-61 adhesive primer is an aluminum, applied, galvanized adhesive primer. Duxone Dx-1060 1K Plastic Primer 1/1 Transparent Duxone Dx-1060 1K Plastic Primer 1/1 Transparent Duxone Dx-80 Galvanized Paste 2/1 Duxone Dx-80 Galvanized Paste 2/1 Product Description Alemium ensures good galvanization and good retention of parts. Duxone Dx-60 Filler Primer 1/1 Duxone Dx-60 Filler Primer 1/1 Duxone Dx-63 Acrylic Primer 2.5 lt New Duxone Dx-63 Acrylic Primer 2.5 lt New Product Description Mixing Ratio is 5:1. It is very easy to sand. Duxone Dx-32 Acrylic Thinner Fast 5/1 Duxone Dx-32 Acrylic Thinner Fast 5/1 Duxone    ...more
منتجات ستارك صفائح وشرائط مع دعامة من الورق والقماش لجميع تطبيقات الصنفرة اليدوية والصنفرة الآلية المحمولة. اقرأ أكثر رولز ولفائف ورشة العمل مع دعم الورق والقماش للصنفرة اليدوية. اقرأ أكثر أقراص الصنفرة، وأقراص القبضة، ومثلثات القبضة مع دعامة من الورق والأفلام والقماش لتطبيقات الصنفرة الآلية المحمولة. اقرأ أكثر وحدات التعبئة والتغليف الصغيرة مع دعم من الورق والقماش للصنفرة اليدوية وتطبيقات الصنفرة الآلية المحمولة. اقرأ أكثر أحزمة الطحن مع دعامة من الورق والقماش لتطبيقات الصنفرة المحمولة والصنفرة الآلية. اقرأ أكثر السيارات نحن متخصصون في الأسطح المثالية في مجالات مصنع الختم، وأعمال الهيكل، والطلاء الإلكتروني، وتطبيقات الطلاء التمهيدي والطلاء الشفاف.
Supply and distribution of all finish products in IRAQ Get in touch with us CILLIT BANG AKTIF KOPUK 600MLX6 Cillit Bang CILLIT BANG YAG COZUCU SPREY 750MLX12 Cillit Bang CILLIT BANG KIREC COZUCU SPREY 750MLX12 Cillit Bang FINSH,TR,DEO LEMON NEW LOOK Finish FINISH H1A LIMON JEL 1000MLX5 Finish FINISH H1A JEL 1000MLX5 Finish FINISH JEL WHS 1300MLX4 Finish FINISH MAKINE TEMİZLEYICI LIMON Finish FINISH MAKINE TEMIZLEYICI NS Finish FINISH MC HYGIENE DUO 8 EA Finish FINISH PARLATICI LIMON YENI 800MLX12 Finish FINISH PARLATICI WHS YENI 800MLX12 Finish FINISH PARLATICI LIMON YENI 400MLX12 Finish FINISH PARLATICI WHS YENI 400MLX12 Finish FINISH TUZ WHS 1500GX12 Finish FINISH POWER H1A WHS 100LÜX3 Finish FINISH QUANTUM SB WHS 72LİX5    ...more
Supply and distribution of all Calgon products in IRAQ Get in touch with us CALGON 4IN1 TABLET 15LI WHS Calgon CALGON ULT KONS 4U1 ARADA TOZ WHS 750GR Calgon CALGON ULT KONS 4U1 ARADA TOZ WHS 250GR Calgon algon price list
Supply and distribution of all Air Wick products in IRAQ Get in touch with us Item Description Brands 1 AIRWICK FRSH MTK LAVANTA KIT WHS 1ZXDX4 Airwick 2 AIRWICK BEYAZ CICEKLER KIT WHS 1ZXDX4 Airwick 3 AIRWICK FRSH MTK BAHAR CICE YDK 250MLX6 Airwick 4 AIRWICK FRSH MTK LAVANTA YDK 250MLX6 Airwick 5 Airwick,75MLX6,DECOSPHERE MANGO 2LI Airwick 6 AIRWICK DECOSPHERE MANGO 75MLX6 Airwick Air Wick Price list
about us Morris Parker company was established in 1990 in the city of Erbil, Iraq. Morris Parker Company is the exclusive representative and importer of AkzoNobels leading paint, varnish and latex products in Iraq. The industrial company AkzoNobel was founded in 1646 and thanks to its many years of experience and traditions, today it is the leader in the global market of decorative coatings. All products manufactured by AkzoNobel are of guaranteed high quality, exceptional protection capabilities and coverability. The products are environmentally friendly and certified according to the international standard EN 13300. Maurice Parker Ltd. It supplies AkzoNobel products in the Iraqi market under the brand names Levis, Sikkens, D    ...more
حلول لاصقة tesa® للأسواق الصناعية ويحدث التقدم من خلال قوة الشراكات الوثيقة وقدرات الابتكار. في tesa، نعمل باستمرار على تطوير حلولنا اللاصقة لحل تحديات اليوم وتطوير ابتكارات الغد في الصناعة. List of Technical Hardware Products masking tapes, plaster tapes Product code Product description 60404 PVC Design Tape Used to draw straight lines (alternative to 4104) 4174 150 °C PVC Flexible Masking Tape High heat resistant For masking curved edges 4308 110 °C Masking Tape, Blue Paper High flexibility, high stickiness Resistant to wet sanding and primers 4317 80°C Masking Tape, Paper high flexibility Resistant to wet sanding and primers 4319 High Crepe Paper 56533 High Crepe Paper (Cardboard hang    ...more
Supply and distribution of all COLGATE products in IRAQ Get in touch with us
Supply and distribution of all LISTERINE products in IRAQ Get in touch with us
NO PART NO DESCRIPTION 1 3E9848 CAT DEO 15W40 20L 2 3E9840 CAT DEO 15W40 208L 3 3096942 CAT HYDO ADV 10 (20L)  4 3096938 CAT HYDO ADV 10 (208 L) 5 3081476 5153980 CAT DEO ULS 10W-30 20L 6 5153981 CAT DEO ULS 10W-30 208L 7 2056612 ELC COOLANT 20L caterpillar hydo advanced 10 equivalent cat hydo advanced 10 equivalent mobil cat hydo advanced 10 hydraulic oil sae 10w cat hydo advanced 10 specs cat hydo advanced 10 equivalent napa cat hydo advanced 10 viscosity cat hydo advanced 10 sds cat hydo advanced 10 iso rating 6,000 Hour Extended Drain Intervals Caterpillar is introducing a new hydraulic oil to the fluid p    ...more
Sandvik top hammer longhole drill rigs are capable of drilling ø64-127 mm holes up to 54 m in length in mechanized and automated underground mining operations. When the target is to maximize ore recovery and minimize dilution with the drilling of production or service support holes, this can be accurately achieved and according to plan with our top hammer drill rigs. Need to know more? REQUEST A QUOTE FIND AN OFFICE The DL300 and DL400-series drills are mounted on frame-steered and diesel-powered carriers. These are equipped with Sandvik rock drills, drilling modules, longhole booms and FOPS/ROPS certified operator stations for maximum performance, safety, reliability, and total drilling economy. The 360° feed rotation and wide swing    ...more
Sandvik offers a wide variety of extremely productive and reliable mining jumbos and mining development drill rigs for applications ranging from face drilling for small-scale mine development to large-scale tunneling.
Caterpillar® Here at Morrisparker co, we supply parts for Caterpillar machinery. With the iconic yellow paint, Caterpillar is the world’s largest construction equipment manufacturer. The importance of looking after and maintaining parts on your heavy machinery to ensure efficiency and safety is of paramount importance. Over the years, Caterpillar has developed a comprehensive range of machinery that Morris Parker can supply parts for, including: Articulated dump trucks Backhoe loaders Hydraulic excavators Mining trucks Motor graders Track loaders Wheel loaders From vintage D2 dozers to the huge 120-tonne D11T, along with the legacy 215 and modern 320D hydraulic excavators, we specialise in supplying the complete one-stop-sho    ...more
Dealer index 1-2k 1 B010 ALBAN TRACTOR COMPANY INC. UNITED STATES MARYLAND 2 B011 ALBAN TRACTOR COMPANY INC. UNITED STATES MARYLAND 3 B012 ALBAN TRACTOR COMPANY INC. UNITED STATES MARYLAND 4 B014 ALBAN TRACTOR COMPANY INC. UNITED STATES VIRGINIA 5 B015 ALBAN TRACTOR COMPANY INC. UNITED STATES MARYLAND 6 B016 ALBAN TRACTOR COMPANY INC. UNITED STATES VIRGINIA 7 B017 ALBAN TRACTOR COMPANY INC. UNITED STATES MARYLAND 8 B018 ALBAN TRACTOR COMPANY INC. UNITED STATES MARYLAND 9 B019 ALBAN TRACTOR COMPANY INC. UNITED STATES VIRGINIA 10 B01A ALBAN ATTACHMENTS AND USED PARTS UNITED STATES MARYLAND 11 B01B ALBAN TRACTOR COMPANY INC. UNITED STATES MARYLAND 12 B01C ALBAN RENTS LLC UNITED STATES MARYLAND 13 B01D ALBAN RENTS LLC UNITED STATES    ...more
CATERPILLAR İş Makinası Orginal Yedek Parça Marin Sistem Parçaları Forklift ve İş Makinası Lastikleri Filtreler Elektronik Parçalar Akü ve Şarj Cihazları Motor Parçaları Gaz Türbini Parçaları Yedek Parçalar Jeneratör Parçaları Forklift Parçaları İş Makinası Parçaları Marin Sistem Parçaları Forklift ve İş Makinası Lastikleri Filtreler Elektronik Parçalar Akü & Şarj Cihazları Motor Parçaları Gaz Türbini Parçaları Tüm Yedek Parçalar Aetna Aksa Albright Allison Altronic Anderson Arex Asaş Asaş Filtre Baldwin Bendix Boll Kirch Bosch Case Caterpillar Caterpillar/Kato Caterpillar/Mitsubishi Champion Clark Clark Reliance Colasit Conti Cummins Cummins Onan Cummins-on    ...more
ENGINE PARTS • Pistons Liners • Piston Rings • Crankshafts • Cylinder heads • Bearings • Oil pumps • Water pumps • Coolers • Turbochargers • Valves • Manifolds • Drive belts • And more FEDERAL MOGUL FP DIESEL IPD
CATERPILLAR One Safe Source 2019 This catalog is a reference of the most highly used, most consumable parts available from Milton CAT and Caterpillar. It is an excellent reference tool and provides one-stop shopping for parts needed to service and maintain a broad range of machines and systems. You will find part numbers, descriptions, and more for thousands of CAT parts sorted in easy-to-understand categories and groupings. Parts Catalog References Interested in learning more? Need a part for your engine, drive train, hydraulic system, or undercarriage? Contact your Cat Dealer. We have the full lineup of parts for Cat machines and engines. We also have the experts to make sure you get the right parts and service solutions when and    ...more
***Cat® ELC COOLANT READY TO SHIP...*** Extended Life Coolant for Caterpillar and original equipment manufacturer (OEM) diesel and gasoline engines S•O•S SM services for early problem detection Protect your investment with Cat S •O•S Coolant Analysis, the ultimate detection and diagnostic tool for your equipment. We recommend S•O•S Level 1 Coolant Analysis according to the engine’s Operation and Maintenance Manual, and Level 2 Coolant Analysis annually for all your Cat equipment. Cat ELC Extender for Longer Life • Exceeds Cat EC-1 performance requirements • Protects against cylinder liner/block piting and cavitation erosion • Should be added at 500,000 km (300,000 miles) for Cat powered on-highway trucks and 6,000 ho    ...more
Underground Mining Load Haul Dump (LHD) Loaders R1700 Underground Mining Load Haul Dump (lhd) Loaders R1700 REQUEST A PRICE FIND DEALER KEY SPECS Engine Model Cat® C13 Engine Power - Stage V Engine - Iso 14396:2002 345 HP Nominal Payload Capacity 33069 lb Benefits Specs Gallery Overview Expect More from the Next Generation When it came time to redesign the Cat® R1700 Underground Loader, the goal was simple: add value, power and performance, and keep safety at the core. And we succeeded. With each cycle, the R1700 hauls 20% more material than its predecessor and is highly aggressive in the pile. It loads, climbs, hauls and dumps faster. And it’s factory ready for the latest technologies, including fully autonomous haul    ...more
Caterpillar приостановил работу в России Американский производитель строительной техники Caterpillar прекратил работу в России Американский производитель строительной техники Caterpillar объявил о приостановке производства в России из-за ситуации на Украине. Об этом сообщается на сайте компании. «Работа в России становится все более сложной, в том числе из-за санкций и нарушения цепочки поставок. «Мы приостанавливаем деятельность на наших российских производственных мощностях», — отметили в организации. В Caterpillar добавили, что рассматривают меры по поддержке работников предприятий на территории России в сложившейся ситуации. Завод компании в России находится в Тосно и работает с 2000 года, где собирают две модели экскаватор    ...more
Morris Parker Established in 1990, Morris Parker offers a complete line of Construction. We provide the link between manufacturers of specialty construction materials and the users of these products, and we have developed long-term relationships with local and national manufacturers of quality construction products. Morris Parker places emphasis on products that are related to mines, construction and Car paint products. our customers include building, engineering concrete and Automotive industry. Morris Parker operates a distribution center in Amsterdam/Netherland and a sales office and warehouse in Istanbul/Turkey. IBG MAKINA, Morris parker Co., Volka Machinery и Gultekinler Co. – четыре компании, являющиеся одним совместным предприятие    ...more
نمایندگی قطعات اصلی ماشین آلات و ژنراتور کاترپیلار شرکت موریس پارکر کاترپیلار نامی آشنا در صنعت تولید ماشین آلات کشاورزی و تجهیزات سنگین در جهان است. این ابر شرکت آمریکایی با چندین دهه فعالیت در ساخت لوازم و قطعات خودروهای سنگین توانسته است بخش اعظمی از بازار ماشین آلات عمرانی جهان را از آن خود کند. شرکت کاترپیلار هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در حوزه تجهیزات سنگین کشاورزی، در زمینه طراحی و توسعه توربین های گازی، لوکوموتیوها، موتورهای دیزلی، پمپ های هیدرولیک، کشتی و قایق، کامیون، بیل مکانیکی و... نیز فعالیت قابل توجهی دارد. آشنایی با شرکت کاترپیلار و موسس آن این شرکت برای نخستین بار در سال 1925 میلادی کار خود را با تولید اولین تراکتور آغاز کرد. موسس این شرکت فردی به نام بنجامین هولت بود که به عنوان اولین مخترخ تراکتورهای زنجیری     ...more
ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЗАПЧАСТИ CATERPILLAR В ТУРЦИИ И РОССИИ Morris parker Co., четыре компании, являющиеся одним совместным предприятием.Morrisparker была основана в 1990 году в Эрбиле, Ирак, для обеспечения горнодобывающих компаний оригинальными запчастями CATERPILLAR. Morris Parker предлагает полную линию оригинальных запчастей CATERPILLAR для подрядчиков машиностроительного сектора. Наше предприятие начало свою деятельность в 1991 году с головного офиса в Турции. Благодаря развитой сети поставок, а также пониманию коммерческого рынка, сегодня мы предоставляем свои услуги в 5 странах. В MorrisParker мы обеспечиваем связь между производителями специальных строительных материалов и пользователями этих продуктов, и еще мы установили долгосро    ...more
Эксперты предсказали самый большой дефицит платины за последние 50 лет ▪️Рынок платины в этом году может столкнуться с самым большим дефицитом с 1970-х годов, пишет Financial Times со ссылкой на прогноз Всемирного совета по инвестициям в платину (World Platinum Investment Council, WPIC). ▪️Организация отмечает, что это связано с проблемами производства в Южной Африке из-за нехватки электроэнергии, а также с ускорением активности химической и стекольной промышленности в Китае и тем, что платина все чаще используется в автомобильной отрасли вместо палладия. ▪️WPIC прогнозирует, что в 2023 году дефицит платины составит 983 000 унций — это на 77% больше, чем ожидалось три месяца назад. Директор по исследованиям WPIC Эдвард Стерк заяви    ...more
Cat offers extended life coolant which protects high-performing equipment and helps support customer’s investments. Two options of extended life coolant include Cat ELC which contains Glycol and Cat ELI which is water based coolant that does not contain Glycol. Cat ELC and ELI provide industry leading corrosion resistance and longer engine life. This coolant uses Organic Acid Technology (OAT) with additives extending the life of the coolant without the need for supplemental coolant additive (SCA). Cat DEAC and Cat NGEC offer conventional coolant proven technology which is an option for customers looking for lower up-front cost. Although it is less expensive up front, the over all lifetime cost is higher because DEAC/NGEC requires the n    ...more
IBG MACHINERY It was established in 1990 in Erbil, Iraq to provide CATERPILLAR Genuine spare parts to mining companies Morris Parker offers a complete line of CATERPILLAR Genuine to contractors machinery sector. so It started its activities in 1991 with its head office in Turkey. With its strong supply network and reliable commercial understanding and volume, it serves in 5 countries today
ТЕХНИЧЕСКОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ ДОРОЖНО-СТРОИТЕЛЬНОЙ ТЕХНИКИ заказать услугу Из-за сложной конструкции и особо тяжелых условий эксплуатации дорожно-строительную технику необходимо регулярно обслуживать. Своевременное техническое обслуживание снижает вероятность выхода из строя, позволяя избежать дорогостоящих капитальных ремонтов, простоев и связанных с ними финансовых потерь. Профессиональный сервис охватывает целый ряд мероприятий: от регулярного осмотра и диагностики до замены рабочих жидкостей и изношенных деталей. типы работы Техническое обслуживание дорожно-строительной техники включает в себя широкий комплекс операций, направленных на поддержание работоспособности и увеличение ресурса всех узлов, систем и отдельных узлов машины. Прово    ...more
MINING AND ROCK EXCAVATION PRODUCTS AND MINING EQUIPMENT Whether you need to excavate, transport or process ore, rock or overburden more efficiently, our comprehensive range of cutting-edge surface and underground mining equipment is designed to increase your productivity and boost your bottom line. Underground drill rigs and bolters Go to product category Sandvik DD321 Development Drill Rig Development drill rigs Sandvik offers a wide variety of extremely productive and reliable mining jumbos and mining development drill rigs for applications ranging from face drilling for small-scale mine development to large-scale tunneling. Sandvik DL431 Longhole drill rig Top hammer longhole drill rigs Sandvik longhole drill rigs for und    ...more
Morris Parker supply full and complete range of above said makes and brands with short delivery times at industry best practice and prices for VOLVO genuine parts. Morris Parker Parts is an established trading company based in Turkey, has made a remarkable growth since its inception while dealing with Construction, Mining, Oil & Gas and Marine industries. We specialize in the supply of 100% new & genuine / original parts of all reputed makes and brands around the world. We supply Genuine VOLVO spare parts at very competitive prices. Our main focus is not only the growth of our trade but making long lasting relationship with our esteemed customers and suppliers by ensuring quality trade practices. We have been exploring new markets in     ...more
Morris Parker supply full and complete range of above said makes and brands with short delivery times at industry best practice and prices for KOMATSU genuine parts. Morris Parker Parts is an established trading company based in Turkey, has made a remarkable growth since its inception while dealing with Construction, Mining, Oil & Gas and Marine industries. We specialize in the supply of new & genuine / original parts of all reputed makes and brands around the world. We supply Genuine KOMATSU spare parts at very competitive prices. Our main focus is not only the growth of our trade but making long lasting relationship with our esteemed customers and suppliers by ensuring quality trade practices. We have been exploring new markets in o    ...more
MAINTENANCE OF ROAD CONSTRUCTION EQUIPMENT order service Due to the complex design and particularly difficult operating conditions, road construction equipment must be maintained on a regular basis. Timely maintenance reduces the probability of failure, avoiding expensive overhauls, downtime and associated financial losses. The professional service covers a range of activities: from regular inspection and diagnosis to the replacement of operating fluids and worn parts. job types Maintenance of road construction equipment includes a wide range of operations aimed at maintaining the efficiency and increasing the resources of all components, systems and individual machine units. It is carried out in a planned manner according to regulati    ...more
Polyurethane Sealant VS Silicone Sealant – Difference Between Silicone and Polyurethene Sealant A sealant is a versatile material, whether it’s silicone sealant or polyurethane sealant. Either way it forms an integral part of most people’s toolkit – DIY or Professional. If you’re interested in doing jobs around the house or you’re part-way through a Professional renovation project such as bridge building or even Coach Building panels. Whether you’re planning to modernise a property or revamp the bathroom, here’s one thing we know. It’s highly likely that in selecting the best sealant for the job, you’re given it some serious thought. Which is no easy job. There are various forms of sealant or mastic sealant available, so     ...more
İBG MAKİNA İTHALAT İHRACAT VE DIŞ TİCARET ANONİM ... Terex MT 6300AC, introduced by the American manufacturer Terex in 2008, is also an ultra-class mining dump truck with a payload capacity of 400t. The vehicle was rebranded as Bucyrus MT6300AC, following the acquisition of the mining equipment division of Terex by Bucyrus in 2010. Terex MT 6300AC became a part of Caterpillar’s Unit Rig line after Caterpillar’s acquisition of Bucyrus in 2011. The gross operating weight of the vehicle is 660t. The body of the truck is 7.92m in height and 14.63m in length. The vehicle is equipped with a four-stroke diesel engine, with 20 cylinders powering an AC electric alternator, which in turn supplies power to the electric motor fitted at each side     ...more
İBG MAKİNA İTHALAT İHRACAT VE DIŞ TİCARET ANONİM ... as a morris parker we’re dedicated to helping your business grow and succeed. That’s why we’re bringing you the latest industry and product updates in our construction blog. Get insights on everything from machine maintenance to job site safety to in-depth looks at the machines and attachments that will keep your business running smoothly and a step ahead of the competition. All this, plus updates on the latest equipment technologies and exclusive tips and tricks of the trade from our product experts and fellow industry professionals.
CATERPILLAR HOODY
Designed to improve fuel efficiency and address environmental issues, our range of products include: Transmission Components Hidurax Wet-type Friction Brake Plates for Parking Retarders and Winches Friction Clutch Plates for Steering Power Take-off and Limited Slip Differentials Transmission plates Engaging transmission power High performance transmission power Delivering a vast range of outstanding transmission plates for specialist markets CATERPILLAR Transmission part number: 2G9911 2P3719 2P3747 2P9314 2P9336 2V7268 2V7269 3P0805 3P5431 3P6076 3P6077 3P6183 3T0618 3T1407 3T2466 3T9960 3W4329 4Y0709 5D6327 5D6328 5D6329 5K8617 5V0009 5V5208 5V5208 6G6500 6I9255 6P5404 6T0548 6T2696 6T2697 6T269    ...more
Belaz 75710 Belaz 75710, with a payload capacity of 496t, is the biggest mining dump truck in the world. The ultra-heavy dump truck was launched by the Belarusian Company Belaz in October 2013 under an order from a Russian mining company. Sales of Belaz 75710 trucks were scheduled to start in 2014. The truck is 20.6m-long, 8.16m-high and 9.87m-wide. The empty weight of the vehicle is 360t. Belaz 75710 features eight large-size Michelin tubeless pneumatic tyres and two 16-cylinder turbocharged diesel engines. The power output of each engine is 2,300HP. The vehicle uses an electromechanical transmission powered by alternating current. The top speed of the truck is 64km/h. Caterpillar 797F Caterpillar 797F, the latest model of 797 clas    ...more
The language of sustainability feels very modern – but terms like recycling, climate change or deforestation have deep roots that stretch back far into the past. Individuals and organizations have been exploring ways to find the right balance between economic success, social responsibility and environmental protection for many years. And they’ve already achieved some important progress. Our commitment to maximizing the value we create and minimizing our environmental impact goes right back to Fritz Henkel, who founded our company in 1876. Throughout our company’s long history, we’ve developed innovative products and manufacturing processes that save resources and cut waste. In 1992, we became one of the first companies in Germany to p    ...more
LOCTITE® Explore a wide range of LOCTITE® products designed to streamline operations and improve reliability, or find the perfect service partner to refine your ways of working.
Polyurethane Sealant VS Silicone Sealant – Difference Between Silicone and Polyurethene Sealant A sealant is a versatile material, whether it’s silicone sealant or polyurethane sealant. Either way it forms an integral part of most people’s toolkit – DIY or Professional. If you’re interested in doing jobs around the house or you’re part-way through a Professional renovation project such as bridge building or even Coach Building panels. Whether you’re planning to modernise a property or revamp the bathroom, here’s one thing we know. It’s highly likely that in selecting the best sealant for the job, you’re given it some serious thought. Which is no easy job. There are various forms of sealant or mastic sealant available, so    ...more
Efficiency has become a very important aspect of doing business, especially in our industry. Equipment owners and operators who can do the job using fewer resources are better off than their counterparts. The key is figuring out the optimal speeds to complete projects specific to your working conditions, applications and equipment. Fleet management is made easier by a variety of strategies, software services and planning. Today’s blog is dedicated to identifying the most valuable fleet management tactics for equipment owners and operators of small machines and equipment in the building, construction, landscaping and agricultural industries.